Zakres usług

Czym się zajmujemy?

Nasza Kancelaria Adwokacka oferuje szeroki wachlarz usług prawnych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Zapewniamy profesjonalną pomoc prawną w następujących dziedzinach:

Sprawy rodzinne

Nasi adwokaci udzielają wsparcia w sprawach związanych z prawem rodzinnym, takich jak rozwody, alimenty, podział majątku, czy sprawy dotyczące władzy rodzicielskiej. Staramy się dążyć do rozwiązania konfliktów w sposób jak najmniej uciążliwy dla naszych klientów, z uwzględnieniem dobra dzieci.

Odszkodowania

Pomagamy klientom w uzyskaniu odszkodowań za szkody wyrządzone w wyniku wypadków komunikacyjnych, błędów medycznych, wypadków przy pracy, czy szkód na mieniu. Starannie analizujemy każdą sprawę, aby uzyskać dla naszych klientów sprawiedliwe i adekwatne odszkodowanie.

Sprawy spadkowe

Świadczymy usługi związane z prawem spadkowym, w tym przygotowywaniem testamentów, sporządzaniem opinii prawnych, prowadzeniem postępowań spadkowych oraz reprezentacją klientów w sporach spadkowych.

Sprawy cywilne

Reprezentujemy klientów w szerokim zakresie spraw cywilnych, w tym sporach sądowych, egzekwowaniu należności, przygotowywaniu i analizowaniu umów oraz doradztwie w zakresie ochrony praw własności intelektualnej.

Sprawy karne

Zapewniamy profesjonalną pomoc w sprawach karnych, zarówno w charakterze obrońców, jak i reprezentantów pokrzywdzonych. Naszym priorytetem jest ochrona praw i interesów naszych klientów na każdym etapie postępowania karnego.

Sprawy z zakresu prawa pracy

Nasi adwokaci specjalizują się w prawie pracy, reprezentując zarówno pracowników, jak i pracodawców. Pomagamy w sporach dotyczących wynagrodzeń, dyskryminacji, mobbingu czy nieprawidłowości związanych z rozwiązaniem umów o pracę.

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i udzielimy wszelkich informacji. Z nami Twoje problemy prawne znajdą właściwe rozwiązanie.

Scroll to Top